SERGİYE KATILMAK İÇİN

Sergiye davet yoluyla katılım: Giz’li Atölye Kolektifi açık çağrının yapılmasından önce sergiye işlerini bağışlamak üzere çeşitli disiplinlerden sanatçı ve tasarımcıları davet ederek çevrimiçi serginin bir kısmını oluşturmuştur.

Açık çağrı yoluyla katılım: Giz’li Atölye Kolektifi üyeleri ve davet yoluyla sergiye dahil edilen katılımcıların işleriyle web sitesinde serginin erişime açılması ile eş zamanlı bir açık çağrı metni yayımlanarak sergiye katılım ağı genişletmeyi hedeflenmektedir.

“Açık Çağrı Katılım Kriterleri”ne açık çağrı sekmesinden ulaşılabilir.

Değerlendirme ve serginin genişlemesi: Giz’li Atölye Kolektifi açık çağrıya geri dönüşleri değerlendirecek ve sergi için seçilen işler katılımcıların e-posta yoluyla bilgilendirilmesi ile web sitesine dahil edilerek erişime açılacaktır.


BAĞIŞÇI OLMAK İÇİN

Çevrimiçi galerimizi gezdikten sonra eğer bağışçı olmak isterseniz:

  • Seçtiğiniz işi, yapan kişiyi ve işin kod numarasını, iletişim bilgilerinizle birlikte temas.sergi@gmail.com adresine  e-posta olarak gönderin.

Bizimle irtibat kurduktan ve bizden cevap aldıktan sonra işin bedelini tercihinize göre KAHEV veya Derin Yoksulluk Ağı hesaplarına bağış olarak yatırabilirsiniz.

  • Ödeme dekontunu bize gönderdikten sonra, bizimle yeniden iletişime geçtiğinizde, işini bağışlayan katılımcı ile irtibatınızı ve seçtiğiniz işin size ulaşmasını sağlayacağız.
  • Bir iş için birden fazla bağışçının talepte bulunmasi halinde öncelik sırasına alarak tüm başvuranları bilgilendireceğiz.
  • Satın alınan iş karşı ödemeli olarak kargoya verilecektir.
  • KAHEV bağışları TR06 0011 1000 0000 0082 895436 nolu iban’a yapılacaktır. 

Alıcı kısmına kurumunun tam adını sığdığı kadar KADIN HEKİMLER EĞİTİME DESTEK VAKFI şeklinde yazınız. Açıklama kısmına “TEMAS Sergi eser numarası yazınız.Bağış ve Satış Yükümlülükleri Hakkında
  • İşleriyle sergiye dahil olan katılımcılar da Giz´li Atölye Kolektifi de sergiden herhangi bir maddi kazanç sağlamayacaktır.
  • Sergi başvuru formu ile sergimize başvurup, sergiye kabul edilmiş iş bağışlayan katılımcı tüm katılım koşullarını ve proje uygulama detaylarını kabul etmiş olarak addedilir.
  • Sergi süresince katılımcının sergiye dahil ettiği işler projeye bağışlanmış olarak kabul edilir. Giz’li Atölye Kolektifi sergi bitiminde (31 Mayıs 2021 itibariyle) satışı gerçekleşmeyen eserlerle ilgili hak iddia edemez.

Satışlar bağış kapsamında olduğundan, alıcı iş satın alarak bağış gerçekleştirdikten sonra bu konudaki tüm süreçler ilgili derneğin prosedürüne tâbi olacaktır. Bu prosedür ve bağışçı hakları ile ilgili bilgi için kurumların web sitelerine başvurabilir  veya Giz’li Atölye Kolektifi ile iletişime geçebilirsiniz.